Tvoříme vizuální identity, rozumíme offline i online grafice
a pohybujeme se ve vodách informačních, pokladních a inventarizačních systémů.

INVENTAS – INVENTARIZAČNÍ SYSTÉM

Vytvořili jsme inventarizační systém pro evidenci majetku s intuitivním ovládáním, vhodný především pro školy. Systém usnadňuje přechod z ukončeného SAS díky možnosti importu dat ze SAS.

Hlavní funkce systému

Hlavní funkcí systému Inventas je evidence majetku. Systém umí zobrazit veškeré položky majetku, které je možné setřídit dle různých kritérií, například dle názvu, inventárního čísla a jiných. Zobrazení položek si uživatel může dále filtrovat, dle uživatelsky nastavitelných filtrů.

Jednoduché vytváření tiskových sestav

Vyfiltrované seznamy položek lze exportovat do přehledného PDF určeného k tisku.  Dále je systém schopen ke každé položce vytvořit zařazovací protokol v PDF. V případě vyřazené položky i vyřazovací protokol.

Inventární štítky

Systém zjednodušuje práci generováním štítků s inventárním číslem, názvem majetku a čárovým nebo QR kódem. Štítky je možné vytisknout na tiskárně samolepících štítků kompatibilní s Inventasem nebo pouze vygenerovat do PDF.

Import dat ze SAS

Přechod na Inventas ze zrušeného SASu je velmi jednoduchý, Inventas je schopný importovat data ze SAS.

A kolik za to?

Inventas BASIC
528,- měsíčně
licence Inventas
 
 
 
Inventas PRO
2450,- měsíčně
licence Inventas
technická podpora
SSL certifikát
tiskárna nalepovacích štítků Brother

Máte dotaz k inventarizačnímu systému? Rádi byste náš systém viděli „naživo“? Kontaktujte nás, prosím, na info@uniwire.cz, prostřednictvím formuláře na tomto webu nebo na našem Facebooku. Zodpovíme vaše dotazy nebo si s vámi domluvíme schůzku.