Tvoříme vizuální identity. Instalujeme kamerové systémy, zabezpečovací systémy Jablotron.
Poskytujeme elektroinstalační a IT služby. Postaráme se o vaši bezpečnost a veškeré elektrorozvody.

KAMEROVÉ SYSTÉMY

Požadavky na zabezpečení a nastavení aplikace se liší. Z tohoto důvodu nabízíme Hikvision IP kamery podle různých potřeb – zabezpečení objektů, bytů, web kamery a jiné. Vašemu oku již nic neunikne a budete se cítit v bezpečí.

Naše IP kamery představují ideální volbu, protože poskytují vysoce kvalitní obraz v celé řadě světelných podmínek a poskytují situační povědomí vycházející z dat, které vám pomůžou se cítit v bezpečí.

Moderní bezpečnostní kamerové systémy dneška jsou založené na digitální technologii. Obraz je zpracován přímo v kameře a v digitální formě přenášen k uživateli nebo na záznamové zařízení. Nejlepší bezpečnostní IP kamery mají rozlišení až 12 Mpix, což je podstatně více než jiné technologie bezpečnostních kamer.

Při návrhu kamerových systémů založených na IP technologii je nutno dbát na dostatečnou propustnost počítačové sítě. Pro rozsáhlé systémy se stovkami kamer je nutné počítačovou síť pro IP kamery dimenzovat na rychlost 1GB/s. Tím se zaručí dostatečná rychlost také s ohledem pro případné rozšíření kamerového systému.

IP kamery můžeme připojit bezdrátově pomocí WiFi. Bezdrátové připojení využíváme pro připojení kamer, kde je obtížné instalovat kabeláž nebo pro překonání prostoru mezi budovami a podobně.

Máme zkušenosti s montáží jak malých IP kamerových systémů, tak rozsáhlých instalací, rádi Vám doporučíme vhodné kamery pro kvalitní a spolehlivý IP kamerový systém.

Vlastnosti IP kamer

  • maximální rozlišení 12 Mpix
  • vysoká snímkovací frekvence
  • videoanalýza přímo v kameře
  • bezdrátové připojení přes WiFi
  • možnost kombinace s AHD kamerami

Díky vysokému rozlišení IP kamer uvidíte hodně detailů a pokrytá plocha jedinou kamerou je velká.

Máte zájem o naše služby, cenovou nabídku nebo konzultaci?

Kontaktujte nás, prosím, na info@uniwire.cz, prostřednictvím formuláře na tomto webu nebo na našem Facebooku. Zodpovíme vaše dotazy nebo si s vámi domluvíme schůzku.